Zupełnie nowy Casio EDIFICE EQB-800 dla fanów motoryzacji!

Zegarki stanowią ważny element u boku wielu z nas nie od dziś – źródło precyzyjności czasu jest wbrew pozorom jednym z ważniejszych gadżetów, które możemy sobie zapewnić. Dzielą się one na sporo kategorii, a w tym m.in. ze względu na ich przeznaczenie i dopasowanie do warunków wykorzystywania.

Linia EDIFICE słynie z zamiłowania do motoryzacji, a i stanowi to także jeden z głównych motywów, którym się kieruję. Dzięki temu, tworzy zegarki, które idealnie dają sobie radę i za kółkiem. Najnowszy model EQB-800 jest klasyfikowany jako chronograf, a więc jego największym plusem jest dokładny pomiar czasu i jego wielu odstępów. Funkcja porównawcza może zadowolić nie tylko codziennych kierowców ale i sportowców. Zegarek został wyposażony w Bluetooth 4.0 dzięki czemu, synchronizacja następuję aż cztery razy w ciągu dnia. Kolejną zaletą jest funkcja Tough Solar, która ma bezpośredni wpływ na naturalne zasilanie przez panele słoneczne, a także stałą kontrolę baterii. Najnowszy model posiada możliwość znalezienia telefonu i za pośrednictwem jednego przycisku, nasz smartphone zacznie sygnalizować działanie dźwiękiem. Z poziomu zegarka zostaniemy poinformowani o wiadomościach e-mail. Zachęcającą ciekawostką jest fakt, że przed premierą, zegarek został sprawdzony nie tylko przez inżynierów ale i sam zespół formuły 1 – Toro Rosso. Najnowszy model ukazał się w aż czterech odsłonach, a mianowicie – dwa zegarki na bransolecie, EQB-800DB-1AER – 1600 zł, EQB-800-1AER – 1500 zł, jeden na pasku, EQB-800BL-1AER – 1500 zł oraz limitowany zegarek Toro Rosso EQB-800TR-1AER, który stanowi najdroższą pozycję w kolekcji i musimy zapłacić za niego 3200 zł.

 

 

Nad zegarkami pracowało 800 inżynierów co sprawia, że są one dopracowane w każdym calu. Wygląd jest równie charakterystyczny ale i przy tym zachowany w schludnym wydaniu.

Użyte tagi
,