Zulu Kuki zaprojektował nową kolekcje odzieży

Nie wiemy jak Wam, ale nam się wydaje, że ten człowiek chyba nigdy nie odpoczywa. Zulu Kuki to gość, którego w świecie streetwearu jest po prostu pełno. Działa tu, działa tam, tworzy to, tworzy tamto i co najważniejsze wszystko to robi z genialnymi wręcz efektami.

3low

Tym razem padło na projektowanie ciuchów. Z głowy Kukiego więc, niczym amunicja z automatycznego karabinu wystrzeliła kolekcja zatytułowana U=CITY. Zainspirowana została ona nami wszystkimi, kreatywnymi ludźmi tworzącymi jedną, spójną całość w codziennym życiu miejskim.

8low

Cała kombinacja ciuchów U=CITY składa się na propozycje trzech koszulek, crewnecka, bluzy z kapturem oraz spodni cargo, wyposażonych w odpinaną kieszeń boczną. Komplet odzieży z kolekcji wyróżniają przede wszystkim proste kroje udekorowane minimalistycznymi grafikami. Ze względu na swój charakter oraz zaczerpnięte inspiracje wybór miejsca, w którym wykonano zdjęcia do lookbooka w żadnym stopniu nie był przypadkowy. Powstał on w sztokholmskim metro, które znane jest właśnie z tego, że każda ze stacji na terenie całego miasta została pomalowana przez innego artystę. W ten sposób narodziły się miejsca pełne energii, sztuki oraz dzieł wykonanych przez bardzo kreatywnych ludzi.

10low

Za świetnie wykonane fotografie odpowiada Michał Chojnacki, za video Damian Denis, a za muzykę, Gsense. Mocno limitowaną kolekcje znajdziecie natomiast w sklepie urbancity.pl 

4low

2low

5low

6low

7low

9low

11low

1low

 

Użyte tagi