Zulu Kuki ma dla nas kolejny konkurs pod szyldem #STREETWEARNOMADS

Społeczność portali pokroju Instagrama, a także wszelka aktywność pozwala nam na pokazanie części siebie. Łącząc samą fotografię jak i ukazując interesujący nas content. Jeśli jesteście użytkownikami aplikacji, z pewnością choć raz zdarzyło się wam natrafić na swego rodzaju inspirację – także w modzie ulicznej.

Zeszłoroczna edycja stworzona przez Zulu Kukiego odniosła spory sukces jak i zainteresowanie. Wystawa poświęcona #STREETWEARNOMADS  odbyła się w Warszawie i najwyraźniej, będziemy mieli kolejną okazję wziąć udział w konkursie! Popularny hashtag jest cechowany przez samego autora jako połączenie fotografii i towarzyszącej nam mody ulicznej. Tematem nadchodzącego konkursu jest ”RUCH/MOTION” – co tydzień, Zulu Kuki wybiera 10 najlepszych zdjęć, publikując je na swojej stronie. Końcowe rozstrzygnięcie nastąpi 8 kwietnia – do tego czasu, mamy czas na publikację zdjęcia używając hashtagu #streetwearnomads. Ze wszystkich udostępnionych fotografii, 10 trafi do galerii na poświęconej akcji wydarzeniu. O jego szczegółach dowiemy się już niebawem!

W projekt zaangażowane są takie osoby jak m.in. @tycjana@prozipix czy @_pojman_. Wydarzenie jest organizowane także z pomocą marki Puma oraz Jameson.