Zbliżamy się do oficjalnej premiery kolejnego projektu Patta x Vans

Firma z samego serca Holandii, jest mocno związana ze znaczącymi markami, a w przeszłości ukazało się wiele wspólnych kolekcji odzieży i modeli, które zdobyły sympatię fanów. Niespełna kilka tygodni temu, Patta urządziła pop-up store w Nowym Jorku, którego główną atrakcją były premiery limitowanych kolaboracji – u boku Vans także. Dobra wiadomość jest taka, że produkty doczekają się szerszej premiery!

Najnowszy projekt duetu dotyczy dwóch sylwetek, a mianowicie Vans Old Skool 36 DX oraz Sk8-Hi 38 DX. Marki przygotowały dość specyficzne wydania, które poza niecodziennymi odcieniami pomarańczy czy zieleni, wyróżniają się również doborem materiałów takich jak nubuk i nylon. Na cholewce znajduje się hasło ”Got Love For All” natomiast gumową podeszwę zdobi geometryczny wzór. Patta przedstawia mini edytorial oraz wideo, które nieco bardziej przybliża charakter wydań.

Premiera została zaplanowana na 11 października – zarówno za pośrednictwem sklepów stacjonarnych jak i strony internetowej, jednak w znacznie limitowanej ilości.