Zbliżamy się do debiutu kolejnych kolorystyk adidas Originals Falcon!

Czerwiec był kluczowym miesiącem dla modelu adidas Originals Falcon dedykowanemu kobietom. Wydanie inspirowane Falcon Dorf z 1997 roku idealnie wpisało się w panujące trendy ”dad shoes” ale i już od samego dnia premiery – zyskało sporą sympatię.

Dzięki wyposażeniu w system Torsion, który odpowiada za stabilizację, but był stworzony z myślą o wygodzie – wraz z towarzyszącym, niebanalnym designem. Zachęcająca jest również cena – 399 zł wydaje się być całkiem rozsądną kwotą za wydanie Falcon. Niemiecka marka zważywszy na duże zainteresowanie, rusza ze sprzedażą kolejnych dwóch kolorystyk, a mianowicie ”Core Black” i ”Grey One”. Cholewka pierwszej z nich została zaprojektowana w oparciu o takie kolory jak czerń i kilka odcieni szarego, a sama podeszwa pozostaję biała z elementami zieleni i niebieskiego. Kolejną również zdobią szarości, połączone z białą podeszwą i detalami w odcieniach jasnej zieleni i różowego. Wspólnym aspektem jest różowy branding znajdujący się u boku cholewki. Jak w przypadku pierwszego wydania, zastosowano połączenie takich materiałów jak zamsz i siateczka.

Premiera już jutro – 9 sierpnia, o godzinie 00:00 na oficjalnej stronie adidas Originals. Cena nie ulegnie zmianie i wynosić będzie 399 zł.