Wrzesień – Top #5 Sneakersów

Jesień oficjalnie rozpoczęta – czas więc na podsumowanie minionego miesiąca! Tworząc poniższe zestawienie mieliśmy sporo dodatkowych propozycji jednak niezmiennie, obejmuję wyłącznie Top #5!

1. Nike Air Max Deluxe x Skepta

Miesiąc otwiera wspólne wydanie z brytyjskim raperem Skeptą! Niejednokrotne, wspólne projekty udowodniły że wspomniany duet może wnieść jeszcze wiele dobrego. Zdobycie pary Nike Air Max Deluxe 8 września wiązało się ze sporym szczęściem za co sam raper oficjalnie przeprosił fanów. Niemniej jednak możemy pokusić się o stwierdzenie, że nie wpłynęło to w żaden sposób na sympatię wokół wydania.

2. Nike React Element 87 x UNDERCOVER

Nowoczesna i specyficzna budowa świeżego modelu od Nike osadzona na systemie Nike React przyciągnęła wielu fanów. Współpraca z UNDERCOVER, która ukazała się 13 września okryła się równie sporym zainteresowaniem, a ponadto nie musieliśmy czekać zbyt długo aż zniknie z przysłowiowych półek. Na tę chwilę, wartość wydania kształtuje się na poziomie ponad 350 dolarów co więc stanowi dwa razy więcej niż retail.

3. adidas YEEZY BOOST 700 Wave Runner ”Solid Grey”

O tym, że modele z rodziny YEEZY od samego początku zyskują ogromne zainteresowanie nie musimy pisać zbyt wiele. Choć ostatnia reedycja wydania 350 V2 ”Triple White” okazała się być dostępne niemalże dla wszystkich, nie możemy powiedzieć tego o innych modelach takich jak 700 Wave Runner. Europejska premiera przypadała na 15 września kiedy mogliśmy nieco powalczyć z kręcącym się kółeczkiem na adidasie.

4. A$AP Rocky x Under Armour SRLo

Szczegóły projektu rapera z marką Under Armour od samego początku okrywały się tajemnicą – A$AP Rocky cyklicznie przypominał nam o nadchodzącym wydaniu jednak premiera była dla wielu rozczarowaniem. Kilka miesięcy czekania nie wynagrodził nam system sprzedaży, która odbyła się wyłącznie w wersji pop-up store w okolicach Harlemu. Wydanie ukazało się w ilości 500 par w cenie 250 dolarów co pozostawiło spory niedosyt.

5. Air Jordan 1 Court Purple & Pine Green

Postanowiliśmy umieścić w zestawieniu dwie kolorystyki Air Jordan 1 gdyż zadebiutowały w tym samym dniu – 22 września. Choć ten rok przynosi nam sporą dawkę wydań Jordan Brand, niektóre z nich wyjątkowo przypadają nam do gustu! Zakup za pośrednictwem Nike.com okazał się być trudniejszy niż przypuszczano – pierwotnie cena wyniosła 639 zł jednak już po premierze, buty mogliśmy zakupić za ponad 900 zł.

 

Użyte tagi
,