Właściciele Palace komentują projekt z Polo Ralph Lauren

Zaledwie kilka dni temu, a dokładniej w miniony piątek, pojawiły się wieści dotyczące współpracy Palace Skateboards i marki Polo Ralph Lauren. Z racji na to, że jedyną wskazówką były bilbordy w Tokio, wzbudza ona mnóstwo zainteresowania, a także pytań.

Założyciele londyńskiej marki udzielili wywiadu dla magazynu BoF, w którym to nieco nakreślają tory kolaboracji oraz założenia. Oferta ma składać się z takich produktów jak bluzki, koszulki polo, spodnie, okrycia wierzchnie oraz akcesoria. Ceny mają pozostać takie, jak w przypadku regularnych kolekcji Palace. Lev Tanju argumentuję znaczenie partnerstwa z Polo w następujący sposób cyt. ”It’s the only brand that you can wear to a board meeting, a funeral and go to the football in — and all in the same day.” Właściciele podkreślają także, że w dalszym ciągu starają się tworzyć ciekawe i ekscytujące kolekcje, a sam projekt zrodził się z dużej sympatii do produktów Polo Ralph Lauren.

Powyższa współpraca niezależnie od efektów, już wydaje się być wyjątkowa – choć amerykańską markę od dawna przenikał klimat sportowy, jest to pierwsze partnerstwo z firmą tak bliską modzie ulicznej. W dalszym ciągu nie ujawniono daty premiery jednak całkiem możliwe, że ta ukażę się jeszcze w ciągu najbliższych tygodni.