Wiosna ’17 według Turbokolor

Prezentujemy najnowszy lookbook Spring Summer 17 marki Turbokolor.

Zrobiony przez Maksyma Rudnika, występują członkowie #Warsawpakt Turbokolor’wego team deskorolkowego, Art Director marki Paweł Swanski oraz gościnnie Maciek Gońda Perkusista z zespołu Taraban.

W kolekcji SS17 jak co sezon unikalny pattern zaprojektowany przez Swanskiego, tym razem będzie to Palm Muster Camo. Pacyfistyczny kamuflaż prosto z tropików. Seria w pattern’em została nazwana Deck Crew, jej charakterystyka była zaczerpnięta z wojskowych inspiracji Swanskiego. W skład kolekcji wchodzi również linia sygnowana przez Chris’a Haslam’a , a w niej produkty zaprojektowane we współpracy Chris’a ze Swanskim.

Między innymi długie i krótkie spodnie z stretchem, klasyczna kurkat bomberka oraz wojskowa kamizelka.
W głównej kolekcji SS17 również sporo nowości, duży wybór koszul, nie tylko flanele również eleganckie koszule na spotkania biznesowe. Sporo kurtek, klasyczne Turbokolorowe kangurki zwane Freitag’ami, co raz popularniejsze Heraldy czyli dobrze wszyskim znane Coach Jackety, stylowe Bomber’y oraz sprawdzone Shermany i Parki.

W bluzach nowości ! nareszcie większy wybór bluz z kapturem, do tego klasyczne hoodies’y rozpinane na suwak.
Jako iż jest to kolekcja letnia koncentrowaliśmy się na T-shirtach, wiele interesujących grafik od Swanskiego to zawsze najszybciej znikające produkty. Dodatkowo gościnnie 3 T-shirty z ciekawymi grafikami od Turbokoloro’wego Artysty z UK Will’a Barras’a. Duży wybór spodni, krótkich oraz długich coraz więcej materiałów ze stretch’em dla bardziej wymagających oraz ruchliwych użytkowników.

Kolekcja już dostępna online oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.