Wiosenna kolekcja zegarków Lacoste

Lacoste wypływa na szerokie wody. Nowa kolekcja czasomierzy francuskiego domu mody to zwiastun zbliżającej się małymi krokami wiosny, a wraz z nią rozpoczęcia aktywności związanych z przebywaniem na świeżym powietrzu. Inspirowana żeglarstwem i sportami wodnymi linia Capbreton to wyjątkowa i barwna propozycja dla pełnego werwy i pasji mężczyzny.

Kolekcja liczy 3 modele, ale na szczyt hierarchii wznosi się zegarek 2010894. Zaprojektowany z niezwykłą precyzją i przywiązaniem do najmniejszych detali czasomierz, w nienaganny sposób odzwierciedla inspiracje czerpane ze sportów wodnych, a w szczególności z żeglarstwa. Biel przeplata się z granatem i marchewkowym odcieniem czerwieni, a całość tworzy bardzo efektowną, sportową, ale również stylową na miarę Lacoste kompozycję. Model wyposażono w 100m wodoszczelność wraz z zakręcaną koronką oraz obrotowym bezelem, który służy do odmierzania czasu spędzonego pod wodą.

Kolejne dwa czasomierze kolekcji to 2010895 oraz 2010897. W każdym z prezentowanych zegarków postawiono na granat i biel jako kolory nawiązujące do odcieni morza. Niemniej w modelu 2010895 wiodącą barwą jest intensywna czerwień, zaś w 2010897 projektanci mocno zaakcentowali kolor żółty.

Użyte tagi