We Love Beats wierzy, że PolakPotrafi – przyłącz się do zbiórki toruńskiego projektu!

31 stycznia wystartowała zbiórka, której celem jest pozyskanie pieniędzy na wydanie dwupłytowego albumu z muzyką kilkunastu wyjątkowych producentów, którzy w ten sposób zdecydowali się oddać hołd J Dilla – legendarnemu producentowi z Detroit. Pomysłodawcami akcji jest toruński projekt We Love Beats, który tworzą Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, dwaj zapaleńcy popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia. Album zatytułowany DILLACIOUS tworzą dwie kompilacje – vol.1 oraz vol.2. Pierwsza część powstała w zeszłym roku, natomiast druga rozbrzmi w głośnikach słuchaczy jeszcze w tym miesiącu. Zbiórka na portalu PolakPotrafi.pl potrwa do końca lutego 2017.

we-love-beats22

W przypadku pomyślnego zakończenia akcji crowdfundingowej, autorzy projektu zobowiązują się przekazać w ręce słuchaczy dwupłytowy digipack zawierający pierwszą oraz drugą część DILLACIOUS. Obie płyty są kompilacjami bitów stworzonych przez artystów związanych z województwem kujawsko-pomorskim. – Dobór osób nie był przypadkowy, postawiliśmy na tych mniej i bardziej znanych beatmakerów z naszego regionu. Jest to forma lokalnego patriotyzmu z naszej strony – mówi Patryk Wróblewski, jeden z pomysłodawców projektu. Pośród zaproszonych producentów znaleźli się m.in. OER (B.O.K), Miqu, Szpalowsky, The Returners, Bryndal, Oliwa, SiwySiwek, Moo Latte, Spear Oh x Pers, a także Steve Nash.

Do szczęśliwego zrealizowania marzenia chłopaków z Torunia brakuje już tylko dwóch rzeczy: wytłoczenia płyt oraz wydrukowania okładek. – Założyliśmy nakład 500 sztuk, ale w związku z tym, że zgodnie z zasadami serwisu nie możemy zakończyć zbiórki przed czasem, jeśli zainteresowanie naszym projektem będzie większe, wytłoczymy odpowiednio więcej sztuk, aby zadowolić wszystkich wspierających. Nie planujemy żadnych dotłoczeń po zakończeniu akcji – tłumaczy Maciek Jarzębski. Każdy zainteresowany wsparciem zbiórki może wybrać za pośrednictwem portalu PolakPotrafi jedną z nagród, która przybliży We Love Beats do realizacji ich celu – wydania dwupłytowej kompilacji z bitami. W przypadku gdyby jednak nie udało się zebrać ustalonej kwoty w terminie, wpłacone przez wspierających fundusze wrócą na ich konta.

Link do zbiórki na portalu PolakPotrafi.pl:
https://polakpotrafi.pl/projekt/dillacious

DILLACIOUS Vol.1
http://bit.ly/DillaciousEP_on_youtube https://soundcloud.com/we-love-beats/sets/we-love-beats-dillacious-ep

DILLACIOUS Vol.2 promo
http://bit.ly/Dillaciuos_Vol2_Promo

O pomysłodawcach

Projekt WE LOVE BEATS tworzą Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, dwaj zapaleńcy popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia. Obaj mieszkają w Toruniu i to właśnie tu najczęściej można ich usłyszeć. Powstała w 2011 roku inicjatywa jest swoistą alternatywą wobec popkulturowej monotonii list przebojów. Nadrzędnym celem projektu jest promowanie niebanalnej muzyki oraz jej twórców. Od kilku lat organizują cykliczne imprezy, grają sety DJskie, a także prowadzą bloga, na którym publikują cotygodniowe zestawienia muzycznych nowości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do klikania:
www.facebook.com/welovebeats.official www.welovebeats.pl http://bit.ly/WLBonYouTube https://soundcloud.com/We-Love-Beats www.instagram.com/we.love.beats

Kontakt z We Love Beats welovebeatsofficial@gmail.com