Virgil Abloh trafia do zarządu stowarzyszenia CFDA

Ostatnie lata są dla założyciela Off-White prawdziwym rozkwitem. Wieloletnia praca w różnorodnych środowiskach szkoląc talent i nabywając doświadczenia, pokierowała projektanta na sam szczyt. Na dzisiejsze zainteresowanie jego marką wpłynęło wiele czynników – niewątpliwie nie było to jednak łatwe zadanie.

Wyróżnienie w postaci objęcia stanowiska dyrektora artystycznego mody męskiej u boku Louis Vuitton to jeden z wielu sukcesów Virgila Abloha. Council of Fashion Designers of America (CFDA) – stowarzyszenie non-profit zrzeszające aż 450 projektantów kieruje się misją umacniania globalnej gospodarki w wyniku wzmocnienia wpływów amerykańskiej mody. W dniu wczorajszym, ogłoszono przyjęcie nowych członków zarządu, a wśród nich, znalazł się Virgil Abloh! W sumie, liczy on 19 osób – w tym m.in. Ralph Lauren, Tommy Hilfiger czy Stan Herman.

Jest to kolejny z rzędu sukces, który podnosi znaczenie zarówno projektanta, jak i jego marki pod szyldem Off-White. Jedyne czego możemy oczekiwać to tego, aby sam Virgil w dalszym ciągu podzielał pasję i wniósł jeszcze wiele dobrego do mody!