Virgil Abloh recenzuję nowy model iPhone XS Max

Virgil Abloh jest dość barwną postacią w szeroko pojętym show biznesie. Poza licznymi sukcesami w związku z prowadzeniem własnej marki Off-White, zyskał uznanie także na posadzie dyrektora artystycznego u boku Louis Vuitton. Tym razem, dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat najnowszego modelu iPhone XS Max!

Niespełna tydzień temu, a konkretniej 12 września, odbyło się wydarzenie ”Gather Round” firmy Apple na którym przedstawiono najnowsze urządzenia. Jednym z gości był Virgil Abloh, który otrzymał wczesne wydanie iPhone XS Max w celu przetestowania. Projektant przyznaję, że sam jest długoletnim użytkownikiem urządzeń Apple co więc tym bardziej zachęca go do sprawdzenia kolejnego z nich. Udokumentował pierwszy nakręcony film, a także kilka zdjęć.

Z racji na działalność, artysta wiele funkcji łączy z większą przejrzystością doceniając szybkość otwierania aplikacji czy większy ekran (6,5 cala), który pozwala na więcej możliwości za pośrednictwem iPhone’a. Sam wygląd określa jako wyrafinowany.

[…] the black and gold iPhone XS Max is a dream. It’s such a good ying/yang, and I’m glad it’s in my hand

Zapytany o najlepszą funkcję urządzenia, wskazuję na ładowanie bezprzewodowe podkreślając swobodę korzystania bez zbędnych kabli. Warto wspomnieć, że Virgil korzysta z urządzeń także z pobudek zawodowych – począwszy od grupowych czatów za pośrednictwem iMessage czy Messangera, możliwości natychmiastowego przesyłania iCloud skończywszy na ułatwieniu pracy DJ’a dzięki Apple Music czy BBC iPlayer. Jeśli w dalszym ciągu zastanawiacie się nad zakupem iPhone XS, jest on dostępny w dwóch wariantach, a mianowicie o przekątnej ekranu 5,8 cala w cenie od 4979 zł oraz iPhone XS Max od 5479 zł. Oficjalnie sprzedaż ruszy 28 września.