Vince Staples podobno nazwał cypher Eminema badziewiem

Vince Staples is currently traveling the country on The Life Aquatic Tour
Domyślamy się, że większość z Was słyszała już o Cypherze Eminema z gali rozdania nagród BET Hip-Hop Awards, w którym przejechał się po Donadzie Trumpie. Został on bardzo pozytywnie odebrany przez ludzi z rapowego środowiska, jednak kilka uwag co do niego miał Vince Staples.W piątek w Muzeum Sztuki Współczesnej w Chicago podczas rozmowy dla programu In Sight Out, Vince Staples podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat viralowego hitu Eminema. Jak twierdzi Pitchfork, Vince miał nazwać freestyle Eminema „badziewiem” i powiedzieć, że „mógł zrobić to lepiej”.

„Gdybym ja nawinął: ‘This is for Colin/Ball up a fist/And keep it balled up/Like Donald the bitch”, ludzie mówiliby – weźcie stąd tego człowieka” – powiedział Vince Staples.

Jedna rzecz jednak wyjątkowo mu się spodobała: „moja ulubiona część tego freestyle’u to ściana czarno-skórych ludzi za nim. To było świetne”.

Po ukazaniu się artykułu na pitchfork.com, Vince Staples odniósł się do niego na Twitterze twierdząc, że Pitchfork wyciągnął zdania z kontekstu.

„Jak możemy śmiać się z Xtentacion za rapowanie jak czarodziej na XXL, ale pozwolić Eminemowi włączyć tryb Assassins Creed i odebrać mi prawo do żartowania? To, że nie mogę śmiać się z Eminema to biała supremacja. Nie zmuszajcie mnie, bym dzwonił do Cornella Westa.” – napisał w serii Tweetów Vince Staples.

https://www.youtube.com/watch?v=LunHybOKIjU