Vans i Nintendo tworzą razem!

Czas się przygotować – Vans i Nintendo łączą siły i przedstawiają bardzo obszerną kolekcję, składającą się z obuwia, odzieży i akcesoriów.

Vans prezentuje nadruki inspirowane 8bitowymi grafikami i charakterami z kultowych gier takich jak Super Mario Bros, Duck Hunt, Donkey Kong i The Legend of Zelda, ale w kolekcji pojawiają się również elementy inspirowane pierwszą konsolą Nintendo – Nintendo Entertainment System (NES).

Kolaboracje otwierają cztery wersje klasycznego modelu Authentic. Pierwsza jest inspirowana Super Mario Bros. i krainą Mushroom Kingdom. Druga prezentuje księżniczkę Peach, czekającą na ratunek z rąk odważnego bohatera, trzecia to Duck Hunt, czyli psy myśliwskie i latające kaczki, a ostatnią zaprezentowaną wersją Authentic jest ta inspirowana Donkey King, zawierająca obrazy z pierwszego poziomu gry.

Klasyczny model Vans, Slip-On pojawia się tu ozdobiony grafikami i cytatami z The Legend of Zelda. Trio złożone z SK8-Hi, Old Skool i SK8-Hi Slim dla kobiet oddaje hołd pierwszej konsoli NES, zawierają detale takie jak logo gier Nintendo czy też schematy kontrolerów NES. W kolekcji znajdują się też elementy sygnowane dobrze znanym napisem ‘Game Over!’.

Do tego wszystkiego dochodzi cała masa akcesoriów I odzieży – dla kobiet i mężczyzn. Znajdziecie tu teesy, plecaki, torby, skarpetki oraz czapki – wszystko pasujące do butów.

Wybrany asortyment będzie też dostępny w rozmiarówce dziecięcej, co czyni kolekcję idealną dla fanów Nintendo w każdym wieku.

Data premiery kolaboracji 3 czerwca.

Użyte tagi
,