Urodziny Pokemon Go okazały się totalną klapą

Pamiętacie jeszcze o takiej aplikacji jak Pokemon Go? Jej producent zorganizował w Chicago festiwal, by uczcić rocznicę jej powstania. Co prawda hype opadł już miesiące temu, ale na jej urodzinach zjawiło się mnóstwo ludzi z całego świata licząc na to, że uda im się złapać jakieś rzadkie pokemony. I lekko się przeliczyli…

Nie dość, że po legendarnych Pokemonach nie było nawet śladu, to mnóstwo uczestników miało problemy z serwerami i nie mogli się z grą w ogóle połączyć. Niantic wystosował zatem przeprosiny:

W imieniu całej załogi Niantic chcielibyśmy przeprosić wszystkich trenerów, którzy przyszli dziś na Pokemon Go Fest. Co prawda rozwiązaliśmy kilka problemów technicznych, ale nie mogliśmy wszystkim uczestnikom zapewnić dobrej zabawy.

Każdy, kto przyjechał do Chicago na event otrzyma zwrot pieniędzy za wejściówkę (około 20$) i 100$ w PokeCoinach na itemki pomagające łapać Pokemony.

Trochę jednak szkoda nam CEO Niantica, który jeszcze rok temu podbijał świat, a teraz został wygwizdany przez fanów jego aplikacji.

Użyte tagi