UNDEFEATED x Converse – One Star

Undefeated po raz kolejny połączyło siły z Converse. Tym razem obie marki, wzięły pod lupę legendarny już model One Star i ozdobiły go tym, co od lat jest z nimi kojarzone.

Militarny i sportowy charakter, który wzbogaca standardowe uliczne i skate’owe oblicze tej cholewki nadaje butom charakter, jaki na pierwszy rzut oka może być kojarzony głównie z marką Eddiego Cruza i Jamesa Bonda.

UNDFTD pomagało w wypuszczeniu dwóch wersji „swoich” One Starów. Różnią się one jedynie kolorystyką. Pierwsza z nich to  standardowa biel, a kolejna to już typowa militarna zieleń. Cholewka stworzona została z zamszu, a charakter obuwia wykreowany został głównie przez detale, ale to przecież żadna nowość. Na swoim miejscu niezmiennie znajdziemy gwiazdę wykonaną z siatki, na pięcie pionowy brandind UNDEFEATED, czerwony outsole, a do tego czerwono-niebieskie linie wzdłuż midsole’a. To wszystko nadaje Convom nieco „amerykańskiego” charakteru. Najlepsze zostawmy na koniec – jest to oczywiście logo UNDFTD na języku oraz typowa dla Conversów tablica na tylnej części midsole’a.

Buty możecie zakupić w sklepie internetowym Undefeated, a od 11 maja również w sklepie Converse. Cena wynosi 110$.

Użyte tagi
,