The Weeknd rusza z drugą kolekcją XO w tym roku

The Weeknd, a dokładniej Abel Makkonen Tesfaye zdecydowanie może pochwalić się kwitnącą karierą dzięki której niejednokrotnie znalazł się na topowych listach przebojów, a także zdobył w swojej karierze niemalże 80 nagród w prawie 200 nominacjach.

Choć muzyka i rynek ulegają zmianom, dziś – tak jak i dekadę czy dwie temu, artyści starają się być blisko fanów także przez tworzenie swoich marek i firm odzieżowych. The Weeknd niezmiennie skupia się na XO – startując z kolejnym, drugim dropem w tym roku. Kolekcja ”2018 MERCH RELEASE 002” dostarcza sporą dawkę letniej odzieży, a także towarzyszących akcesoriów. Obejmuję ona m.in. t-shirty, koszulki polo, bluzki z długim rękawem czy też bluzy i spodnie w różnych wariantach. Zważając na trwające lato, w kolekcji znajdują się także klapki z brandingiem marki – w większości produkty pozostają w odcieniach czerni, bieli oraz beżu.

Cała kolekcja jest dostępna już dziś poprzez oficjalną stronę sklepu The Weeknd. Ceny wahają się na poziomie 18-78 dolarów.

Użyte tagi
,