Supreme x Michael Jackson. To dopiero będzie coś!

Pamiętacie jak już od zeszłego roku, część „osób z dojściami” informowała, iż do sprzedaży trafi collabo, której podjęli się ponownie: główny bohater tego wpisu, czyli brand Supreme oraz japońska marka Comme des Garçons? Nie byłoby w tym nic tak mocno nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że efektem współpracy obu marek będzie nowa interpretacja boxlogo. Wpisy ujawniające efekty współpracy wywoływały spore poruszenie. Jedni  sprawę wierzyli, drudzy nie do końca. Ostatecznie jednak w ubiegły czwartek (13.04) kolaboracyjne bogo trafiło do sprzedaży.

Tym razem informacja o nadchodzącej premierze może nie jest aż tak ekscytująca, jednak wśród zwolenników muzyki jaką tworzył Michael Jackson powinna wywołać spore poruszenie. A powiedzmy sobie szczerze, na tym świecie nie ma osoby, która nie lubiłaby chociaż jednego kawałka od „króla popu”, więc to poruszenie, może okazać się naprawdę wielkich rozmiarów.

Smaczku doda jeszcze fakt, iż zaraz pod kołnierzem, na plecach umieszczone zostanie jeszcze najprawdopodobniej subtelne boxlogo. Taki niewielki element, a żeby czasem nie przyćmić tego co najważniejsze, czyli frontu bluzy lub teesa dumnie prezentującego nadrukowaną fotografię artysty.