Supreme oficjalnie zamyka swój pierwszy sklep na Lafayette

Trudno uwierzyć, że Supreme istnieje na rynku już 25 lat. Ćwierć wieku pozwoliła na zbudowanie renomy, która zwieńczyła sukces – zarówno okrywając szacunkiem samą firmę, jak i doceniając założyciela J. Jebbia.

Gdy marka tworzy sieć na tyle wyselekcjonowanych sklepów, każdy z nich ma swój niezastąpiony klimat. Jednym z najważniejszych kroków w historii działalności Supreme, było otwarcie pierwszego z nich. Zważając na lata, sprzedaż online była niemożliwa – dlatego lokalizację pierwszej stacjonarki pamięta doskonale wielu fanów. Lokal na Lafayette zostaje oficjalnie zamknięty, żegnając pewien okres w dziejach firmy. Początkowo miało być to związane wyłącznie z przeprowadzeniem remontu, jednak okazuje się że będziemy musieli pożegnać mury na zawsze. Jak wynika z informacji na witrynie, lokal jest gotowy do wynajęcia. Klientów kieruje się do lokalizacji sklepu znajdującego się przy 190 Bowery na Manhattanie.

Pewna era się kończy, choć zważając na zbliżające się otwarcie lokalizacji w San Francisco pod kierownictwem Reese Forbes, to z naszej strony raczej sentymentalizm.

Użyte tagi
,