Supreme nominowane do British Fashion Awards!

Co roku, projekt British Fashion Awards nominuję osoby oraz marki, które najbardziej przyczyniają się do rozwoju mody. Znalezienie się na jednej z list jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem ale także dobrą reklamą. Nominacje są podzielone na kilka kategorii, w tym m.in. Urban Luxe Brand.

W tym roku, znalazło się na niej Vetements, Gosha Rubchinskiy, Off- White, Fenty Puma Rihanna oraz Supreme. Konkurencja wydaje się być spora, ponieważ marki znacznie się od siebie różnią jednak znalazły wspólny punkt. Kategoria jaką jest Urban Luxe Brand charakteryzuję współczesną modę, która de facto czerpię ze streetwearu, opierając się także na wysokiej klasie. Warto zaznaczyć, że w innych kategoriach znajdziemy takie marki jak Burberry czy projektantów pracujących dla Gucci.

Impreza odbędzie się 4 grudnia, a tuż po niej, dowiemy się kto w tym roku wygrał w poszczególnych kategoriach. W zeszłym roku, nagrodę w Urban Luxe Brand wygrało Vetements (w konkurencji znalazło się Palace, Off-White, Adidas oraz Gosha Rubchinskiy).

Użyte tagi
,