Supreme komentuje nielegalnie powstały sklep w Szanghaju

Batalia nowojorskiego brandu o prawa, znaki towarowe i wszelkie naruszenie praw trwa w najlepsze. Na przestrzeni ostatnich lat, zjawisko nielegalnych produkcji, które jawnie zamierzają przejąć klientów – nasila się. Jeśli ominęły was wcześniejsze przeboje, zachęcamy do przejrzenia ostatniego artykułu, w którym wspominamy o otwarciu nielegalnego sklepu Supreme.

Od wspomnianych wydarzeń mijają dwa miesiące – tydzień temu, założyciel podszywający się pod Supreme, zaprosił do nowej lokalizacji blogerów i osoby, które miały udawać klientów. Radca prawny właściwej marki Supreme komentuje zaistniałą sytuację i twierdzi, że współpracuje z lokalnymi organami śledzenia w Chinach aby rozwiązać sytuacje. Sprzedaż jakichkolwiek produktów w świetle prawa również jest nielegalna ponieważ Supreme Italia nie jest zarejestrowane w Chinach. Co więcej, każda ze spraw przeciwko fałszywemu detaliście we Włoszech została rozpatrzona na korzyść Supreme.

Chiny rządzą się swoimi ”prawami” choć zajęcie stanowiska przez Supreme oznacza, że firma traktuje sytuacje dość poważnie.