StockX umożliwia wygranie pary Air Jordan 1 „Cactus Jack” x Travis Scott za 1$

Platforma odsprzedaży przynosi założycielom wiele możliwości, a to w wyniku zwiększającego się zainteresowania – i tym samym funduszy. Umożliwienie wysyłki produktów dla klientów z Europy bez obaw o cło i opłaty otworzyło przed wieloma z nas szansę zakupu, a to tylko jedna z zalet StockX.

Firma prowadzi znakomite zaplecze marketingowe, a tworzenie różnorodnych akcji charytatywnych i loterii jest strzałem w dziesiątkę. Z racji na zbliżającą się premierę modelu AJ 1 „Cactus Jack” x Travis Scott, która odbędzie się 3 maja, StockX postanawia zwiększyć szanse na zakup. W dniu wczorajszym ruszyła loteria – i nie jest to raffle. Aby dołączyć do akcji, należy wpłacić 1$ w celu kwalifikacji. Sześć szczęśliwców (w tym 3 z USA, 3 z Europy) wygra jedną z par w swoim rozmiarze. Warto zaznaczyć, że akcja potrwa zaledwie do jutra – 26 kwietnia. Szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie StockX.

Niestety smutna wiadomość jest taka, że loteria obowiązuje wyłącznie na terenie USA, UK, Niemiec, Francji i Włoch. Jeśli jednak jesteście zainteresowani i macie kogoś bliskiego w tych regionach – z pewnością również będziecie mieli szansę wziąć udział w loterii.