Sole Collector wraca do sprzedaży butów!

Sole Collector ponownie wkracza do internetowej sprzedaży kicksów oraz streetwearowych ciuchów. Współpraca ze Slangiem powinna zapewnić szereg udogodnień, o jakie ciężko było podczas poprzedniego pobytu Sole Collectora na rynku resellerskim.

sC1

Sama strona internetowa przeszła szereg zmian, które umożliwiają swobodne korzystanie z niej na urządzeniach mobilnych, a oprócz tego ściągając aplikację Slangu (póki co tylko na iOS) będziecie mogli ją spersonalizować. Zapisanie dotychczasowych wyszukiwań, włączenie lub wyłączenie powiadomień, co jasne kupowanie i sprzedawanie bezpośrednio z aplikacji oraz wiele innych. Użytkownicy, którzy zaliczyli epizod z uprzednim marketem Sole Collectora, bez większych problemów mogą przenieść swoje konto, a z nim również feedbacki, historię transakcji oraz specjalną przypinkę do ich profilu z afirmacją z pierwotnego rynku.

Jak zapewniają twórcy, użytkowników na „targowisku” czekają tylko w 100% oryginalne ubrania i buty, społeczność ukierunkowana wyłącznie na streetwear i co najciekawsze najniższe ceny. Pojawia się również opcja zweryfikowania oryginalności wszystkiego co pojawi się na rynku. Przedmioty mogą być wysłane do Ciebie po sprawdzeniu ich przez Slang, a to dosyć użyteczne przy dealowaniu z osobami nie posiadającymi zbyt wielu transakcji na swoim koncie.