Sierpień – Top #5 Sneakersów

Wrzesień jest równoznaczny z rozpoczęciem mniej lubianej pory roku jednak czas podsumować miniony miesiąc, który zdecydowanie dostarczył nam sporą dawkę słońca i rzecz jasna premier! W sierpniowym zestawieniu znajdą się głównie propozycję dla fanów Nike, choć nie tylko!

1. Nike Air Presto x Off White ”White”

Kolejna odsłona sylwetki Nike Air Presto we współpracy z Off-White okryła się równie sporym sukcesem jak pierwsza edycja. Po wielu zapowiedziach i doniesieniach, na końcu lipca ukazała się kolorystyka ”Black” natomiast 3 sierpnia – ”White”. Cena wynosząca 160 dolarów wydaję się być dość sprzyjająca jednak sama możliwość zakupu butów była już nieco bardziej trudna.

2. adidas Originals Falcon

Choć powyższemu modelowi nie towarzyszy ogromna cena odsprzedaży, a kupno butów w dalszym ciągu jest możliwe, uznaliśmy że zasługuję na miejsce w podsumowaniu. Już 9 sierpnia niemiecka marka udostępniła dwie nowe kolorystyki, a mianowicie ”Grey One” oraz ”Core Black” – kilka dni temu, do kampanii poświęconej sylwetce dołączyła Kylie Jenner. Miejsce w rankingu wynika jednak z tego, że wydanie jest świeżą propozycją dla kobiet w miarę niskiej cenie biorąc pod uwagę wygodę i jakość.

3. Converse Chuck Taylor All-Star 70s Hi x Kith x Coca-Cola

Kith ma dość silną pozycję, a dowodzi o tym szereg współpracy z takimi markami jak Tommy Hilfiger czy adidas. Tym razem, Ronnie Fieg połączył siły z Coca Cola z pomocą sylwetki Converse Chuck Taylor All Star 70s! Cztery kolorystyki zadebiutowały 18 sierpnia w cenie 150 dolarów.

4. Air Jordan III JTH ”Bio Beige”

Wydania JS III u boku Justina Timberlake’a zdecydowanie były dobrym krokiem Jordan Brand. Wydanie ”Super Bowl” wzorowane na kolorystyce ”White Cement” zrobiło dość sporo szumu, a 28 sierpnia mieliśmy okazję kupić kolejną kolorystykę zainspirowaną piosenką ”Higher Higher”.

5. Nike Air Max 97 x Off White x Serena Williams

Nie mogliśmy opuścić ostatniej gorącej współpracy z tenisistką Serena Williams! Kolaboracja obejmuję także model NikeCourt Flare 2 PE oraz Blazer Mid SW jednak wydanie Air Max 97 pojawiło się dość niespodziewanie, a konkretniej 28 sierpnia w aplikacji Nike SNEAKRS w wyznaczonych lokalizacjach. Na tę chwilę, możemy zdobyć model z drugiej ręki w okolicach nawet 800 dolarów.

 

Użyte tagi
,