SHYZZLE pres. LA VIBES vol. 1 mixed by DJ FINGER

LA VIBES vol. 1 to idealny westcoastowy soundtrack, który został wyselekcjonowany przez SHYZZLE, a za mix odpowiedzialny jest DJ FINGER (OldSchoolers Crew). Na muzyczną podróż w Chevy Impala z ’63 roku po kalifornijskich plażach zabiorą Was w tym mixtejpie między innymi Snoop Dogg, Dj Quik, Polyester The Saint, Kurupt, Dom Kennedy i wielu innych. Ponad 30 numerów i 70 minut samego G- FUNKU. Usłyszycie na nim zaproszenie od ludzi w temacie zarówno z Polski, jak i z Los Angeles, którzy są związani z brzmieniami zachodniego wybrzeża, tacy jak Pjus (Alkopoligamia), Bleiz (Grill Funk), RTN (producent mający na koncie współpracę z Lords Of Lyrics czy Shade Sheist), Nicole Funk (talkbox), Mietek23 (Popkiller), Adees oraz młoda krew z LA – Casanova (raper). Sprawdźcie ten mixtejp, a kiedy licznik wykręci 7,000 odtworzeń udostępnimy dla Was link do ściągnięcia go w najlepszej jakościowo zmasterowanej wersji. TO JEST LA VIBES BABY!

SHYZZLE

Radiowiec, autor rapowej audycji radiowej „W Barwie Dźwięku „, w latach 2004-2012 współorganizator eventów. Cesarz muzyki z Zachodniego Wybrzeża, dla którego jest ona jak religia, którą kultywuje każdego dnia.

DJ FINGER

Współzałożyciel OldSchoolers Crew (oldschoolerscrew.blogspot.com), promującej korzenie kultury HipHopowej i kolekcjoner czarnych płyt. Turntablista, który zwiedził całą Polskę, a jako jeden z niewielu DJ-i w Polsce łączy wizję z fonią w postaci DVJ-skich setów, mixujących teledyski na żywo.

https://www.mixcloud.com/finger/shyzzle-pres-la-vibes-vol-1-mixed-by-dj-finger/

Użyte tagi
,