Samsung oszukany przez duet podszywający się pod Supreme?

Być może pamiętacie gdy wspominaliśmy o chińskiej firmie, która upozorowała nie tylko współpracę z Supreme ale i wynajęła aktora podającego się za założyciela kalifornijskiego brandu. Choć sytuacja wcale nie była zabawna, dobranie czarnoskórego mężczyzny udającego Jamesa Jebbia było z góry skazane na medialny ubaw. Chiński rynek nie zamierza na tym poprzestać, gdyż na horyzoncie pojawia się kolejny problem.

Na najnowszej konferencji poświęconej koreańskiemu rynkowi związanego z technologią, Samsung ogłosił najnowsze urządzenie Galaxy A8s. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zakomunikowano również kolaborację z Supreme. Jak się domyślacie, wszystko okazuje się być wielkim blefem – niestety, Samsung został oszukany przez chińskich ”dyrektorów generalnych” podszywających się pod Supreme. Jak wynika z wystąpienia, marka miałaby wkroczyć na chiński rynek w 2019 roku, a ponadto otworzyć 7 piętrowy sklep w Beijing Sanlitun. Dodano, że pierwszy pokaz odbędzie się w Centrum Kultury Mercedes-Benz w Szanghaju. Farsa odbywała się na łamach kamer, a oznacza to, że pomysłodawcy oszustwa nie boją się konsekwencji.

Na obecną chwilę sytuacji nie skomentował ani Samsung, ani Supreme – mimo to, możemy być pewni, że współpraca jest wyłącznie fałszerstwem.

Użyte tagi
,