Są już nowe płyty Gucci Mane’a i Wu-Tang Clanu!

Jeżeli szukaliście dla siebie nowej muzyki, to dzisiaj ukazały się dwa albumy, które powinny Was zainteresować.Pierwszy z nich to długo wyczekiwana płyta Gucci Mane’a „Mr Davis”. Trochę musieliśmy na nią poczekać, bo premiera została wcześniej przełożona, ale jesteśmy w stanie to wybaczyć – Guwop to naprawdę zapracowany człowiek.

Płyta to 17 tracków, na których swoich zwrotek użyczyli The Weeknd, Migos, Big Sean, Nicki Minaj, Schoolboy Q, Chris Brown, Ty Dolla $ign, Young Dolph, Slim Jxmmi, A$AP Rocky i inni. Za produkcję odpowiedzialni są między innymi Metro Boomin, Southside, Nav, Zaytoven, A1, Young Berg czy Detail.

Druga dzisiejsza premiera to coś dla fanów klasyki. Wu-Tang Clan powrócił ze swoją piewszą płytą od 2o14 roku -„The Saga Continues”. To 18 numerów, na którym znajdziemy nie tylko Ghostface Killah, RZA, Method Mana, Inspektah Decka i Raekwona. Pojawią się też między innymi Sean Price, Redman, R-Mean czy Killa Priest. Za produkcję odpowiedzialny jest w całości DJ Mathematics.