Rusza projekt z albumami kolekcjonującymi naklejki ze sneakersami!

Z pewnością szerokie grono z nas, w dzieciństwie kolekcjonowało różnorakie rzeczy – m.in. ilustracje z postaciami z kreskówek, karty Panini, a może i znaczki? Odpowiedzi jest wiele – w gruncie rzeczy łączyło nas to samo. Trudno stwierdzić czy czasy niewinnego zbieractwa dawno za nami, a to ze względu na fakt, że choć zmieniły się pasje, w dalszym ciągu chętnie zbieramy poszczególne przedmioty (wraz z butami).

Pomysł jaki przedstawia trzech chłopaków z Belgii pod szyldem COLORS Sneakers, może wydawać się na pozór równie dziecinny jak wspomniane karty Panini ale inicjatywa ma nie tylko możliwość debiutu na świecie, jak i wydaje się być bliska zainteresowaniom obuwiem. Każdy z nas czasem chce być dzieckiem, a gadżety i ich zbyt od takich marek jak m.in. Supreme, BAPE, KAWS pokazują, że produkty z pozoru niepotrzebne, cieszą się sporym zainteresowaniem. Przechodząc do rzeczy – pomysł opiera się na albumach, który ma gromadzić naklejki z naszymi ulubionymi sneakersami. Nalepki możemy kupować zarówno ze strony firmy jak i wymieniać się pośród własnego grona – kwestia chęci.

Na obecną chwilę, trwa zbiórka środków na rozpoczęcie projektu (trwająca do połowy lutego), które celem jest uzbieranie 100 tysięcy euro, które mają pokryć m.in. utworzenie 15 tysięcy albumów, 2 500 000 naklejek oraz opłacenie działań graficznych, marketingowych i dystrybucje. Szczegóły projektu znajdują się na stronie Kickstarter.

Użyte tagi