Russ potępił promowanie narkotyków w muzyce

Od premiery albumu There’s Really a Wolf, kariera rapera nabrała tempa. Po zdobyciu dwóch platyn za dwa single i złoto za album nie można mu tego odmówić. Wczoraj wdał się na Twitterze w ciekawą dyskusję.Na profilu No Jumper pojawiło się zdjęcie Russa potraktowane Photoshopem – napis na koszulce przerobiono na „How much lean and xans do you have?”.

Co prawda Russ nie zwykł wypowiadać się o narkotykach, ale widocznie nie traktuje tego tematu jako powód do żartów.

„Jeżeli powstrzymam chociażby jedno dziecko przed wzięciem xanaxu lub syropu z kodeiną, moja misja zakończy się powodzeniem. To lepsze, niż zachęcenie jednego dziecka do wzięcia tego gówna. Koniec, kropka. Branie tych narkotyków, bo ulubiony raper twierdzi, że to fajne jest cool, dopóki się nie uzależnisz. Wiem, że nienawidzicie swojego życia, kiedy jesteście na tym gównie” – powiedział Russ.

„Jeżeli mam być tym złym gościem przez to, że powiedziałem coś, co inni boją się powiedzieć głośno – niech tak będzie. Przynajmniej promuję życie, nie śmierć. Wielu raperów gloryfikuje narkotyki i to nie jest fajne. Narkotyki niszczą ludzkie życia. Dorośnijcie!” – dodał.

Co prawda jest to walka z wiatrakami, ale nie można Russowi odmówić tego, że potrafi walczyć o swoje racje. Wątpimy szczerze, by narkotyki zniknęły w najbliższym czasie z rap gry, jednak doceniamy takie podejście.

Użyte tagi