Rozczarowanie premierą A$AP Rocky x Under Armour SRLo?

Współpraca rapera u boku firmy Under Armour była jednym z bardziej wyczekiwanych projektów – brak jednoznacznych informacji rodził w międzyczasie sporo plotek i doniesień. Na konkretne szczegóły musieliśmy czekać całkiem sporo, a sam A$AP Rocky niejednokrotnie przypominał o nadchodzącej kolaboracji.

Jak wspominano wcześniej, model jest utrzymany w monochromatycznej kolorystyce, a samo wydanie jest jednoznaczną inspiracją lat 90 i nawiązaniem do skateboardingu. Cholewkę cechuję więc dość masywna budowa wraz z towarzyszącym, wyściełanym językiem na którym znajduję się branding. Sylwetkę zdobi zawieszka AWGE w postaci breloku oraz odblaski 3M znajdujące się na jej boku. Aby nadać współpracy wyjątkowy charakter, zadbano o najdrobniejsze szczegóły – także przy tworzeniu dedykowanych pudełek. Lewy i prawy but zostanie zapakowany odrębnie w materiałowe worki i żółte boxy połączone sznurkiem.

Czas przejść do samej premiery, której szczegóły mogą być dla wielu rozczarowaniem. Model zostanie wydany dziś – 14 września, wyłącznie w okolicy Harlemu podczas urządzonego pop-up store ”skate rave”. Niestety do sprzedaży trafi tylko 500 par w cenie 250$ choć pewne informacje wskazywały nawet na dwukrotnie mniejszą ilość. Jeśli w dalszym ciągu chcecie być właścicielami jednej z nich – przygotujcie się na spore ceny odsprzedaży.