Roonie Fieg przywraca do życia kolejne Asicsy

Roonie Fieg we współpracy z Asicsem. Ostatni raz, taką informację mieliśmy okazję zobaczyć pod koniec listopada, kiedy to Roonie zaangażował się w powstawanie „Legend’s Day” packu.

Na szczęście w takich przypadkach nic nie trwa wiecznie, a więc i wypatrywanie kolejnych butów kiedyś musiały się skończyć. No i właśnie jesteśmy świadkami kolejnej kolaboracji, której efekty można obejrzeć już teraz. Właściciel KITH na swoim Instagramie zamieścił dwie, bardzo jednoznaczne fotki ukazujące Asicsy Gel Diablo. Na jednym ze zdjęć można nawet dojrzeć inicjały pochodzącego z Nowego Jorku projektanta.

ronnie-fieg-asics-gel-diablo-tongue

Buty zostały niemal w całości ubarwione w kolorze beżowym. Wyjątkiem są bordowe oraz granatowe detale, a także branding na midsole’u. Użyte do produkcji materiały to nubuk oraz znana wszystkim siateczka.

Zadaniem Fiega było zapewne przywrócenie świetnośći tej sylwetce, tak jak to uczynił wcześniej z modelami Gel Lyte, Gel Saga, a także Gel Sight. Data debiutu Diablo w sklepach nie jest jeszcze znana, a więc śledźcie kolejne newsy na ten temat, by poznać szczegóły.