Ronnie Fieg zapowiada kolaborację KITH x Tommy Hilfiger

KITH istniejący od 2010 roku z pewnością może być dumą dla właściciela – Ronnie Fieg nawiązał w ciągu ostatnich 8 lat szereg wyjątkowych współpracy. Była to m.in. kolaboracja z niemiecką marką adidas, kolekcja z Championem czy wspólny projekt z Casio G-SHOCK.

Już teraz, właściciel dzieli się z nami efektami kolaboracji KITH x Tommy Hilfiger. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie prezentujące swego rodzaju list, który wyraża osobiste podejście właściciela KITH do współpracy z marką. Z tego tytułu, utworzył także galerię zdjęć przedstawiającą przekrój kolekcji na przestrzeni ostatnich lat.

Nie mogło zabraknąć kadrów przedstawiających lookbook kolekcji na których pojawia się sam Thomas Jacob Hilfiger! Inspiracja nostalgicznymi wspomnieniami z lat 90′ jest nieodłącznym elementem projektu. Na każdym z produktów znajduje się branding marek w postaci godła bądź też hasła ”TOMMY KITH” – czeka nas spora dawka jeansowych kurtek, bluz i koszulek. Projekt obejmuję także akcesoria oraz modele obuwia. Na tę chwile nie opublikowano jeszcze konkretnej daty premiery.