Rodzinny dom Kanye miał zostać odnowiony, a wygląda coraz gorzej…

W zeszłym roku Kanye wraz z fundacją Donda’s House starał się wykupić dom, w którym wychowywał się w latach młodości. Chciał w tym miejscu stworzyć centrum dla lokalnej społeczności. Niestety, dom w Chicago nadal pozostaje opuszczony. Ponadto, jak donosi Daily Mail, cały otoczony jest śmieciami, zużytymi fajerwerkami i rozbitym szkłem. Wygląda też na to, że stał się stałym miejscem spotkań okolicznych narkomanów.

Dom najwidoczniej nie był zbyt dobrze zabezpieczony i wszystkich zastanawia, co poszło nie tak, skoro w listopadzie 2016 roku dom został kupiony przez Rhymefesta.

Jak widać w załączonym poście, w domu Kanye miało powstać studio nagraniowe czy muzeum muzyki z południa. Niestety, żadna z tych obietnic nie została spełniona, a rodzinny dom Kanye stał się meliną dla narkomanów. To przykre, szczególnie zważywszy na ciężką pracę, jaką wykonuje Rhymefest i organizacja Donda’s House. Mamy nadzieję, że ich wysiłek nie pójdzie na marne i w końcu rodzinny dom Kanye zacznie spełniać rolę, jakiej chciał Yeezus.

Użyte tagi