Rocawear prezentuje nostalgiczną kolekcje świętującą 20 urodziny

Charakterystyczny styl zawsze stanowił jeden z elementów, który nieformalnie wpisywał się w środowisko muzyczne. W przypadku Hip Hopu nie było inaczej – choć styl ewoluuje i w ciągu kilku dekad, diametralnie się zmienił. Niezależnie od tego, na rynku w dalszym ciągu istnieją firmy, które jednoznacznie wpisują się w upodobania raperów i są kojarzone z konkretnymi latami.

Rocawear jest hołdem w stronę Hip Hopu, którym była zainspirowana i utworzona w 1999 roku przez trio – Jay-Z, Kareema Burke’a i Damona Dasha. Choć jej losy na przestrzeni dwóch dekad były rozmaite, tegoroczny jubileusz jest świetną okazją do świętowania. Nowa kolekcja nawiązuje do wielu czynników, które towarzyszyły marce począwszy od wizji założenia. Przedstawia nostalgiczne spojrzenie na historię, nie zapominając o tym z czego zasłynęła. Obejmuje ona m.in. okrycia wierzchnie, wiele wariantów dresów w różnorodnych krojach, koszulki, spodnie ale i akcesoria czy sportowe obuwie i znane miodówki. Na każdym z elementów widnieje spory branding.

Kolekcja niebawem trafi do sprzedaży, a tymczasem koniecznie sprawdźcie zwiastujące wideo, które zbliża nas do klimatu marki i jej dziejów!

Użyte tagi
,