Rise kolejnym modelem z serii Tubular

Wszystko wskazuje na to, że całkiem spora już rodzina Adidas Tubular, tego lata jeszcze bardziej się powiększy. Do sprzedaży trafić ma najnowszy model nazwany „Rise” łączący tak jak i poprzednicy, charakter obuwia sportowego, a także trafiający w najnowsze trendy w streetwearze.

But zadebiutuje w dwóch kolorystykach – czarnej oraz białej. Obydwie propozycje postawione będą na białej podeszwie, także o jednej z kolorystyk spokojnie można mówić All-White. Rise tak jak i niemal każda nowość będzie opierać się o „skarpetkową” budowę cholewki.

adidas-tubular-rise-by3555-white

O stabilizację zadba zamszowa klatka umieszczona na środku cholewki. Na pięcie umieszczony został elastyczny pasek dosyć sporych rozmiarów. Całość została postawiona na białej podeszwie, spośród której na pierwszy plan wychodzi przezroczysta guma wychodząca zarówno na czubek tobeboxa, jak i na zewnętrzną stronę cholewki niemal do połowy buta. Zdecydowanie wygląd najnowszego wariantu z serii Tubular nie odbiega znacząco od swoich poprzedników, ale jednocześnie nie odstaje od najnowszych standardów.

Najnowszy model z serii Tubular prawdopodobnie trafi do sklepów w lipcu.

 

Użyte tagi