Rihanna posądza ojca za wykorzystywanie znaku towarowego Fenty

Od kilku tygodni fani Rihanny oczekują na szczegóły i publikację nowego albumu, a  zdaje się, że wydarzenie jest jednym z bardziej popularnych tematów. Niestety wygląda na to, że artystka ma na obecną chwilę problemy, które ostatecznie rozwiążą się przed sądem.

Rihanna dumnie reprezentuje swoją firmę kosmetyczną, której nazwa ”Fenty” jest równocześnie nazwiskiem artystki – pochodzącym od ojca. Nikt nie przypuszczałby, że doprowadzi to do jakichkolwiek sporów, aż do teraz. Jak wynika z pozwu, ojciec Rihanny niejednokrotnie starał się posługiwać znakiem towarowym w celu własnego zarobku i korzyści. Ponadto, w duecie z partnerem biznesowym, podawali się za przedstawicieli wokalistki m.in. w sprawach koncertowych. Przeczytać możemy również o wykorzystywaniu ”Fenty” w hotelach, które stanowiły jedno z przedsięwzięć Ronalda. Rihanna wniosła pozew do sądu, w którym domaga się nie tylko zaprzestania użytkowania znaku ale i odszkodowania za dotychczasowe działania.

Liczymy, że sytuacja nie wpłynie na pracę nad albumem i już za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się nowym krążkiem.

Użyte tagi
,