Rihanna odmawia wzięcia udziału w Super Bowl 2019 popierając Colina Kaepernicka

Wielkimi krokami zbliżamy się do wydarzenia NFL Super Bowl LIII, które odbędzie się już 3 lutego w Atlancie. Jak wiadomo, główną atrakcją jest decydująca rozgrywka o wybór ligi mistrza. Co roku organizatorzy zapewniają nam mnóstwo rozrywek – w tym premiery butów czy pojawienie się wyjątkowych artystów.

Jak donosi Us Weekly, organizatorzy zaprosili Rihanne do wzięcia udziału i występie na wydarzeniu podczas finału. W formie poparcia dla byłego zawodnika – Colina Kaepernicka, a także wyrazu niezgody względem postępowania NFL, artystka odmówiła. Wydawałoby się, że sprawa nieco ucichła jednak jak widać, wiele osób w dalszym ciągu wspomina nieprzyjemną sytuację. Choć stanowisko Colina w akcie nierówności rasowej otrzymało falę krytyki, znaczna część opowiedziała się po stronie byłego futbolisty.

Wiele osób dostrzega spore możliwości, które zyskałaby Rihanna po występie na Super Bowl w związku z wydaniem nowej płyty jednak artystka, zdaje się mieć jasne stanowisko. Warto zaznaczyć, że zaproszenie na tak popularne wydarzenie jest dla wielu gwiazd spełnieniem marzeń – w geście poparcia dla Colina, występu odmówił jednak również sam Jay-Z w zeszłorocznej edycji Super Bowl.

Użyte tagi
,