Kendrick Lamar prezentuje ponadczasowe Reebok Club C!

Obecne czasy to walka na nowoczesne technologie. Jeżeli zbierzemy większość newsów na temat sneakersów, dostrzeżemy powtarzające się zestawienie jednolitej plecionej cholewki oraz biegowej ultralekkiej podeszwy, przygotowanej do zadań specjalnych.

Są jednak sneakersy, które niosą ze sobą kawał historii i bez względu na kolejne mijające trendy, przetrwały próbę czasu. Jednym z nich jest Club C od marki Reebok, który podany w różnych fasonach i wzbogacających ich detalach, zawsze nawiązuje do swoich korzeni.

Club C wspierany przez Kendricka Lamara, czyli jednego z najwybitniejszych raperów obecnego pokolenia to połączenie wyjątkowo trafne. Club C kontynuujący swoją tradycję od 1985 roku, ale świetnie odnajdujący się w teraźniejszości i K. Dot, kultywujący w swoim bezkompromisowym stylu dziedzictwo kultury hip-hop lat 90., rodem z Compton.

Model Club C od Reeboka był pierwotnie obuwiem typowo sportowym, bo w latach 80. najczęściej spotykany był na kortach tenisowych. Litera „C” przy jego nazwie to skrót od słowa „Champion”, co również nawiązuje do sportowego zacięcia.

Prezentowany na zdjęciach model to minimalistyczna wersja z zamszową cholewką, białym midsolem i gumowym outsolem. Zamsz nadaje tym butom sporo elegancji, natomiast gumsole delikatnie nawiązuje do pierwotnego, typowo sportowego przeznaczenia tych ponadczasowych klasyków.