RAU dołączył do zespołu Czwórki!

Od 4 października będzie można słuchać jego autorskiej „RAUdycji”, czyli „wszystkiego co chcielibyście usłyszeć od RAU, a boicie się zapytać”. Po pamiętnym występie RAU na Czwartej Scenie Czwórki podczas wrześniowego Up To Date Festival w Białymstoku przyszła pora na kolejny wspólny projekt.

Od 4 października radiowa Czwórka zaprasza do słuchania nowego programu prowadzonego przez Tomasza Rałowskiego – RAU. „RAUdycja” to idealna propozycja dla ludzi, którzy szukają w muzyce świeżych brzmień, nowych inspiracji i dźwięków. Prowadzący – znany z niekonwencjonalnego stylu swoich produkcji i kąśliwego, autoironicznego humoru – będzie dzielić się na antenie muzycznymi fascynacjami, „gorącymi” odkryciami, własnymi premierami, luźnymi spostrzeżeniami na aktualne tematy ze świata, które będą przeplatane momentami poważnej refleksji. W programie nie zabraknie rozmów z gośćmi, którzy opowiedzą o kulisach produkcji muzycznych z branży. A wszystko to przy akompaniamencie elektroniki, hip-hopu i mroku.

Audycji będziecie mogli słuchać w każdą środę, od 4 października po godz. 19.00 na stronie www.czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

Użyte tagi
,