Pusha T wydaje kolejne kolabo z adidasem.

W najnowszej kolaboracji Pusha T i adidas Originals najważniejsze są szczegóły oraz efekty pracy rapera ze słynnym fotografem Ari Marcopoulos. Model King Push EQT jest trzecią odsłoną współpracy artysty z adidas Originals. Odświeżona sylwetka upamiętnia historię adidas Equipment  z minimalistycznym designem znanym jako Adidas EQT ADV 91/16, na którym widać panele przypominające łuski ryb a cholewka wykonana jest z Primeknitu w odcieniach szarości, co dodaje nowoczesnego wyglądu.

Fotograf Ari Marcopoulus miał coś do dodania na temat nadchodzącej kolaboracji:

Chciałem zrobić coś prostego i autentycznego, ale jednocześnie wyjątkowego. Proces fotografowania 8 x 10 jest analogowy. Co jest świetne, to fakt, że stajesz się wtedy bardzo skoncentrowany. Sposób jest powolny, w przeciwieństwie do wielu aparatów, gdzie można strzelić wiele zdjęć i wybrać kilka później. 8 x 10 to edycja na miejscu. Zmusza przedmiot i fotografa do współpracy i uchwycenia momentów, które są najbardziej istotne dla historii. To naprawdę staje się współpracą pomiędzy obiektem i fotografem. Potrzeba koncentracji z obu stron i to często prowadzi do unikalnych obrazów. To doświadczenie zen.

Zdjęcia z tej wyjątkowej kolaboracji do obejrzenia w galerii powyżej a model Pusha T adidas EQT Boost King Push trafi do sprzedaży 3 grudnia.