PUMA zwiastuje partnerstwo z J. Cole?

Kluczowe marki starannie dobierają swoich partnerów – strategia pozyskiwania sportowców poprzez przodujące przedsiębiorstwa jest jedynie jednym z wielu wyborów. Na obecną chwilę, równie dobrym zainteresowaniem cieszą się artyści, którzy poza swoją pracą – mogą być też doskonałymi pomysłodawcami.

Jedną z kluczowych współprac pod skrzydłami PUMA, jest z pewnością linia Fenty – u boku Rihanny. Dowodem tego była nominacja do British Fashion Awards w 2017 roku, a co najważniejsze, zwiększenie sprzedaży produktów firmy w kwartale pokrywającym się z kolejną premierą. Partnerami są także Cara Delavigne czy Big Sean. Do grona może dołączyć kolejny artysta, a tym samym raper! Na Instagramie Usaina Bolta (sportowca, który również współpracuje z firmą) pojawiła się fotografia z udziałem J. Cole – do myślenia daje opis ”Puma Family” co wydaje się być jednoznaczne.

View this post on Instagram

Puma Family

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Jeśli partnerstwo zostanie potwierdzone, być może już niebawem ujrzymy pierwsze efekty projektu, na które przyznajemy, że czekamy z niecierpliwością!

Użyte tagi
, ,