Puma zaprezentowała Tsugi na nadchodzącą zimę

Tsugi Kori to kolejny etap ewolucji modelu, który po raz pierwszy pojawił się na rynku kilka miesięcy temu. „TSUGI” w języku japońskim znaczy „NASTĘPNY”. Stworzony na bazie Tsugi Blaze, projekt Tsugi Kori czerpie inspirację ze słynnego PUMA Archive, z wykorzystaniem elementów linii kultowego modelu biegowego Blaze of Glory.

Charakteryzujące się surową podeszwą, dzianinowym wykończeniem przy kostce, delikatnie formowanymi warstwami materiału oraz wyplatanym elementem heel gore, TSUGI Kori zapewniają doskonałe wsparcie, przyczepność i wygodę. Stworzone z wodoodpornych materiałów i neoprenowej konstrukcji, sneakersy nie przemakają i chronią przed zmienną oraz nieprzewidywalną zimową pogodą.

Marka zastosowała innowacyjną biegową  technologię amortyzacji czyli Ignite Foam w ramach nowej linii butów Tsugi. Położona w strategicznym miejscu pod wkładką, pianka Ignite gwarantuje idealną elastyczność w przedniej części stopy oraz amortyzację na pięcie dla jeszcze większego komfortu użytkowania. To co zapewniało biegaczom optymalne odbicie i wygodę, teraz stało się integralną częścią sneakersów, łącząc streetwear z  najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Model jest dostępny w sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: Black/White, Black/Olive Night i Rock Ridge/Birch w cenie 669 pln.

Użyte tagi
, ,