PUMA kolaboruje z TRAPSTAR London

W sezonie jesień-zima 2016, PUMA wprowadza kolekcję we współpracy z londyńską marką lifestylową Trapstar. To już kolejna współpraca tych dwóch brandów. Zachęcona ostatnim sukcesem kooperacji Puma, tym razem wprowadza na rynek obuwie i odzież, które łączą ze sobą modę uliczną, sportowy styl marki i pasję ekipy Trapstara do piłki nożnej.

preview_16AW_BTL_SP_SELECT_Trapstar_23

Filozofia Trapstar? W każdym człowieku jest ukryta gwiazda. Ta lifestylowa marka wywodzi się z londyńskiego undergroundu, zarówno ona, jak i jej założyciele: Mike, Lee i Will inspirują się kultowym kinem, fotografią, muzyką oraz sztuką współczesną. Ich design, wykraczający ponad szeroko rozumiane normy, wywodzi się z prawdziwej inspiracji, a co ważniejsze nie podąża ślepo za trendami. Owocem kooperacji marek jest połączenie streetwearowych elementów Trapstara i kultowych sportowych modeli PUMY. Śmiałe odcienie czerwonego, subtelnie kontrastujące ze sobą detale i sportowe elementy unowocześniają znane już modele, takie jak Disc.

Disc Blaze Camo x Trapstar wyróżnia się moro wzorem Trapstara obecnym na całym bucie. Klasyczne Suede także zostały odmienione, jednak w bardziej uproszczony sposób: poprzez dodanie loga co-brandingu. Zimą wprowadzony zostanie model PUMA CELL Bubble x Trapstar. Zainspirowany undergroundową subkulturą Londynu, Trapstar dodaje kreatywności CELL Bubble, wprowadzając zewnętrzną podeszwę o nowoczesnym kształcie, elastyczne szlufki i sznurówki oraz czerwoną wkładkę. Dodatki takie jak podwójny język i specjalna tekstura potęgują efekt przestrzennego obrazu.

preview_Bez_tytu_u

 

Odzież w tej kolekcji, która składa się z kurtek, topów i spodni, przeplata tradycyjną undergroundową stylistykę Trapstara ze sportową innowacją PUMY. Kurtka PUMA
x Trapstar Savannah dzięki oddychającej tkaninie i sportowemu stylowi ma szansę stać się „must have” wśród jesiennych propozycji. Wyrazisty wzór moro dodaje jej charakteru typowego dla Trapstara, a w połączeniu z obuwiem PUMA x Trapstar tworzy ona zdecydowany streetwearowy look.
preview_Bez_tytu_u1