Puma x Diamond Supply Co.

Niezależnie od pogody, która towarzyszy nam w styczniu, coraz więcej marek zapowiada wspólne projekty na okres Spring/Summer 2018. Przyznajemy, że to całkiem pocieszający aspekt, który daję nam świeże spojrzenie na to czego będziemy mogli spodziewać się w nadchodzącym sezonie.

Wspólną kolekcję Pumy i Diamond Supply Co., mieliśmy okazję zobaczyć po raz pierwszy w 2016 roku. Tym razem, Puma ma dla nas jeszcze więcej nowości – współpraca będzie obejmowała odzież, akcesoria, a także 4 modele butów w kilku wariantach kolorystycznych. Wydanie ”Clyde” przewiduję pastelową kolorystykę, a także popularne turkusowe wykończenie. ”Suede” prezentuje się w nieco odważniejszych kolorach, a mianowicie czarnym z turkusowymi detalami oraz w odcieniu różowym z czarnymi akcentami. Zostaną one wydane zarówno w wersji męskiej, damskiej jak i dziecięcej. Premiera obydwu z powyższych sylwetek odbędzie się już 27 stycznia bieżącego roku.

To nie koniec! Marki opracowały także model ”Abyss” i ”Clyde Sock Lo” – na tę chwilę, nie pojawiły się jeszcze zdjęcia drugiego z nich. Na ich premierę będziemy musieli nieco poczekać ponieważ odbędzie się dopiero 9 czerwca. Marki nie przedstawiły jeszcze informacji i zdjęć odzieży czy akcesoriów.