PUMA x Careaux

W sezonie jesień-zima PUMA połączyła siły z holenderską projektantką Caroll Lynn, znaną jako Careaux, która słynie z niecodziennych połączeń. W jej projektach, kobiecy szyk spotyka się ze streetwearowym stylem.  Jesienna kolekcja obfituje w kolory i kwiatowe grafiki, które znalazły się zarówno na butach, jak i ubraniach.

Metamorfozie uległ klasyczny model Duplex OG, słynne w latach 90. buty biegowe, pojawią się one w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Uzupełnienie stanowią skórzane wykończenia na pięcie oraz złote logo Puma i Careaux.

Drugim klasykiem, który projektantka wzięła na warsztat jest Puma Suede. Suede x Careaux dostępne będą w białej, czarnej i różowej wersji, które przyozdobiono charakterystycznymi printami róż.

Mocnym uderzeniem kolekcji są Blaze of Glory – Caroll Lynn połączyła ich funkcjonalność, klasyczną sylwetkę z niepowtarzalnym designem. Słynne BOG zrobione zostały z delikatnej, perforowanej skóry, a ich różane wykończenie zachwyci niejedną kobietę.

Kolekcja Careaux dla marki Puma to nie tylko buty! W Polsce dostępny jest także bomber, przyozdobiony kwiatowym printem.

 

Użyte tagi
,