PUMA wita Rok Koguta z nowymi CNY Clyde

Celebrując początek Nowego Roku wg chińskiego kalendarza, marka Puma prezentuje specjalną edycję modelu Clyde, rozpoczynając tym samym świętowanie corocznego wiosennego festiwalu Nowego Roku Księżycowego.

Po długo wyczekiwanym powrocie kultowych Puma Clyde w 2016 roku, marka proponuje kolejny kolekcjonerski model dla miłośników sneakerów na całym świecie. W 2017 roku, który w horoskopie chińskim jest rokiem Koguta, ta specjalna edycja Clyde czerpie inspirację z motywu pięknie upierzonych ptaków i wykonana jest z najwyższej jakości czarnej skóry. Odblaskowe detale na butach przypominają pióra koguta. Nawiązania do chińskiego Roku Księżycowego pojawiają się również w postaci mandaryńskich złotych grafik i symboli na piętach.

Edycja CNY, czyli obuwie wykończone złotym nadrukiem, to subtelny ukłon w stronę ekscentrycznego stylu Walta “Clyde” Fraziera. To gwiazda koszykówki, pierwszy gracz w historii, który nosił buty Puma Suede, wykonane specjalnie dla niego. Jego niezwykły refleks, spokój oraz styl, stworzyły idealną kompozycję nazwaną właśnie Clyde.

Buty są już dostępne w salonach Puma, na PUMA.com oraz w ekskluzywnych sklepach lifestylowych na całym świecie.

Użyte tagi
,