PUMA Run The Streets – India

RUN THE STREETS to międzynarodowy projekt marki PUMA, pokazujący prawdziwe historie ludzi z różnych części świata. Dzieli ich nie tylko odległość i język, ale też różnice kulturowe. Najważniejszym aspektem tej przygody jest jednak fakt, że Influencerów dedykowanych projektowi łączy jedna wspólna cecha – życie bez ograniczeń i limitów. Kampania Run The Streets jest skierowana do tych, którzy podążają za swoim instynktem i żyją pełnią życia. Właśnie dla nich został stworzony but IGNITE Limitless – jeden z najważniejszych produktów całej kampanii. Niepowtarzalny charakter i streetwear’owy look, połączone z technologią butów biegowych sprawiają, że Influencerzy zaangażowani w projekt mogą czuć się w nich swobodnie, a jednocześnie wyglądać modnie i stylowo.

large_dr6b1829

Polski team składa się z trzech wyjątkowych charakterów – prezenterki TV, piosenkarki i modelki Karoliny Gilon, sneakerhead’a, nomada Zulukuki i rapera polskiej sceny muzycznej Quebonafide. Polski zespół zrealizował projekt RUN THE STREETS INDIA wspólnie z innymi znanymi postaciami, takimi jak projektanci indyjskiej marki odzieżowej Heumn, tancerka Mukti Mohan i artysta/grafik Hanif Kuresh. Podczas pobytu w Delhi i Bombaju powstały krótkie historie filmowe, prezentujące prawdziwe życie młodych ludzi pełnych pasji. Materiały nagrane w Indiach pokazują odkrywanie i wzajemne przenikanie się odmiennych subkultur, sztuki i miejskiego stylu życia. Podróż do Indii była dla Influencerów wyjątkowym przeżyciem, polegającym na wymianie doświadczeń, rozmowach o podobieństwach i różnicach, pokonywaniu barier, poszukiwaniu i spełnianiu marzeń, wyjściu naprzeciw przeszkodom i uginaniu zasad.

large_dr6b2469

LIMITLESS to przede wszystkim walka z ograniczeniami, kreowanie własnych zasad i łamanie już wyznaczonych. To tworzenie życia, jakiego naprawdę pragniemy. To również szukanie odważnych połączeń, nowych dróg i próba odnalezienia tego, co nas definiuje. To przeświadczenie, że wszystko zależy od nas, a świat stoi dla nas otworem i może wyglądać dokładnie tak, jak chcemy. LIMITLESS to również odkrywanie naszych pasji i pragnień, które niwelują utrudnienia, strach przed nieznanym i sprawiają, że nic nie może nas zatrzymać.

#RUNTHESTREETS