Premiera wspólnej kolekcji A Bathing Ape x The Weeknd nadchodzi

Pierwsza nowina o wspólnym projekcie Abla z japońską marką A Bathing Ape pojawiła się na samym początku maja. W lipcu, raper podzielił się z nami zdjęciem w bluzie pochodzącej z owej kolekcji jednak w dalszym ciągu – pozostawił nas bez większych szczegółów.

Social media nie tylko dostarczają nam swego rodzaju rozrywki czy inspiracji ale także informacji. Posiłkując się więc jednym z nich, Abel wraz z BAPE dzielą się z nami szczegółami kolekcji! Paleta barw, która jej towarzyszy nie jest dla nas zaskoczeniem – obserwując uprzednie ujawnione zdjęcia, na produktach dominowały odcienie pomarańczowe i żółte. U boku większości produktów towarzyszy biel lub czerń. Spodziewać możemy się lubianego Shark Hoodie (419$), zapinanych bluz (409$), koszulek (109$), spodni w dwóch wariantach (269-279$) oraz akcesoriów – a w tym czapek i dywanika (169-239$). Na każdym z powyższych, dość silnie zaakcentowane jest logo XO. Sam raper podsumowuję kolekcję w następujący sposób, cyt. ”Bape has always been one of my favorite brands growing up. The quality of their product and longevity of their company have made them iconic and it’s something we aspire to be. It’s been more than a year since we started developing this collection so I’m excited to get it out to the world.”

 Jeśli macie ochotę zakupić produkty z kolaboracji The Weeknd x BAPE, debiut nastąpi już 4 sierpnia. Sprzedaż odbędzie się za pośrednictwem strony internetowej BAPE, The Weeknd oraz w stacjonarnych sklepach japońskiej firmy w NY oraz LA.