Prawdziwie męski sznyt COMB!

Trzy lata temu dwóch dobrych kumpli wpadło na pomysł wspólnego projektu, stworzenia brandu odzieżowego, który będzie wypadkową ich osobowości i sposobu postrzegania świata. Dobry wygląd, a w tym nienaganna fryzura oraz dobre ubrania i buty, tak definiuje się polska marka COMB.

Czym w ogóle jest COMB? W wolnym tłumaczeniu to po prostu grzebień a obecnie, każdy zadbany facet, wie jak się go używa. Mimo, że na tym etapie może wydawać się, że jest to brand dla fanów solidnie zaczesanych włosów i zadbanej brody, wyprowadzamy was z błędu, marka nie daje się zaszufladkować!

comb-3

W obecnej ofercie marki znajdziecie klasyczne szare spodnie chino, dobrze skrojone koszule oraz stylowy t-shirt z emblematem HAIRSTUFF. Szare chino to klasyka gatunku i dzięki swojemu krojowi są uniwersalne w zastosowaniu. Domieszka elastanu pozwoli poczuć odrobinę większego komfortu w codziennym użytkowaniu. Są to dobrze uszyte w Polsce spodnie, a my wspieramy takie projekty. Mieliśmy okazję przetestować to na własnym ciele i zamykając ten produkt w bardzo atrakcyjnej cenie (149 PLN!), możemy go śmiało polecić. Musimy też rozwinąć nieco temat koszuli, bo jest to w branży odzieży streetowej wciąż nieco zaniedbany temat. Panowie z COMB postanowili to poprawić, fundując koszulę slim ze stójką, a wszystko podszyte subtelnym, aczkolwiek podkreślającym charakter produktu, patternem. Koszulę dostaniecie w kilku wersjach kolorystycznych i nie ukrywamy, że jest to grupa produktów na którą warto postawić!

comb-10

comb-9

Ciuchów COMB wypatrujcie na oficjalnej stronie marki www.combwear.pl. W najbliższym czasie możecie spodziewać się restocku białego teesa z kieszonką, a w niedalekiej (albo dalekiej przyszłości, bo różnie to bywa) akcesoriów, czy kosmetyków dla mężczyzn. Bardziej zapracowanych zachęcamy do obserwowania oficjalnych kont brandu, czyli Facebook tutaj i Instagram tutaj.

Użyte tagi