Ponadczasowy zegarek od Timberland

Timberland, tu zaczęło się od butów, butów, które każdy z was zna bardzo dobrze. Work wear to kluczowy zwrot w tym wypadku, bo taka jest geneza całej marki. Pewien szewc postanowił stworzyć produkt, który spełni oczekiwania ciężko pracujących ludzi. Nathan Swartz swoją potęgę zaczął budować już w 1962, gdy nabył udziały małej bostońskiej firmy obuwniczej. Żółty nubuk, całkowicie wodoodporny i do tego wytrzymały w trudnych warunkach. Taki mniej więcej obraz marki Timberland mamy zapisany w swoich głowach do dzisiaj. Może Was zaskoczymy, ale dzisiaj nie o butach, a o zegarku. Wbrew pozorom to produkt, który ma dużo wspólnego z obuwiem. Czas jest bezlitosny, podobnie jak pogoda. Na zegarku musimy polegać i to bez względu na sytuację.

Timberland 14399XSBN/12 PINKERTON to czasomierz, który całkowicie wpisuje się w filozofię marki. Work wear oraz outdoor to stylistyki produktów, które świetnie wkomponowały się w modę miejską na przestrzeni dziesiątek ostatnich lat. Nie inaczej jest z opisywanym zegarkiem, który mimo niepodważalnego outdoorowego stylu, dzięki kopercie o średnicy 50 mm, wykonanej z wysokiej jakości stali szlachetnej, nadaje bardzo eleganckiego sznytu. Pasek w kolorze brązowej został wykonany ze skóry naturalnej, co świetnie dopełni zarówno codzienną, jak i bardziej formalną stylówkę użytkownika. Pasek przeszyty jest kontrastującą jasną nicią i uzupełniony o wypalone logotypy marki. Zwróćcie uwagę na detale!

Serce zegarka wyposażone zostało w mechanizm kwarcowy z datownikiem wskazującym dzień miesiąca. Tarcza emituje ciemne drewno, natomiast specyfika wodoszczelności pozwala na znikomy kontakt z wodą, wystarczający na codzienny użytek. Mineralne szkiełko powinno być odporne na mniejsze zadrapania. Warto zaznaczyć, że producent zapewnia nam dwuletnią gwarancję.

Zbliżają się święta, więc jeżeli szukasz prezentu dla kogoś bliskiego to właśnie wpadł Ci jeden pomysł. Timberland 14399XSBN/12 PINKERTON to zegarek dość obszerny, więc należy dopasować go z nadgarstkiem potencjalnego nabywcy. Zapakowany jest w bardzo minimalistyczny ekologiczny kartonik wraz ze skórzaną poduszką, co idealnie spina  cały koncept. Zegarek zakupicie za około 500 zł i dostępny jest w polskiej dystrybucji.

Styl Timberlanda jest ponadczasowy i prezentowany czasomierz tylko wskazuje ten kierunek. Nieważne jakie trendy wypłyną w kolejnym roku 2017, możecie być pewni, że taki produkt nadal będzie spełniał swoją rolę wzorowo.

Zobaczcie naszą klimatyczną galerię!